FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH KOMPANIJA 862016- LOGMAN D.O.O., EMS-GERMAN BALKAN LOGISTICS DOOEL NEPLAĆA

LOGMAN D.O.O. logo

862016- LOGMAN D.O.O., EMS-GERMAN BALKAN LOGISTICS DOOEL NEPLAĆA

Obaveštenje svima, Biljana Malnksa iz EMS German Balkan Logistics, Skoplje mi je dala nalog za transport iz Rumunije za Skoplje, kombijem. pošiljka je uredno prevezena, dostavljena dokumetacija Biljani, račun od 430 EUR koji je trebalo da plati 31-12.2017 još uvek nije platila. govori za 7 dana će, nije tu i td...napominjem nema ni jedan razlog da ospori troškove transporta, sve je izvršeno po nalogu.

Re: 862016- LOGMAN D.O.O., EMS-GERMAN BALKAN LOGISTICS DOOEL NEPLAĆA

apsolutno se slazem da NE PLACA, 

EVO BOJOVICU, DANAS SU VASE PARE NA RACUNU!!!

A STO SE TICE KASNJENJA, MI SMO SE ISPRICALI ZBOG TOGA!!!

shPENDI, PARITE TI SE PUSTENI ODAMNA...NE VADI MUABETI PO NET I FORUMI...

NA KRAJ DOJDI VO KANCELARIJA PA DA NI KAZES U OCI DEKA NE SME TI PLATILE

Igore to nije način kako se komunicira u poslovanju. Ja izvršim transport po vašem nalogu, vi izvršite uplatu u dogovorenom roku. to je jednostavno. Mi smo ispunili sve naše obaveze, valuta plaćanja je bila 31.12.2017. vi niste do juče. poslao sam više mailova u vezi kašnjenja dobio sam dobio odgovore za 7 dana ... koje niste isponili u tim rokovima. Ne vidim razlog da se ti ljutiš na mene.  Danas nam je upisano na račun 397 EUR koje ste uplatili

Bojovicu, 

EMS - GBL se izvinio par puta zbog kasnjenja.

i Tacno, nije ovo a ni ONO sa vase strane nacin poslovanja i kominikacija...ne mogu i ne zelim da se i dalje objasnjavamo...LOGMAN je svoje obaveze dosta KOREKTNO obavio...

EMS - GBL je kasnio ....i to je to...ali ni smo mi za blacklist ili prevaru!!!

izvinite jos jedanput zbog nervoze, ali ne trebamo u biznisu sve pri srcu uzimati...

Ja, kao deo tima EMS- GBL se iskreno nadam da cemo u buduce(cim se malo smirimo sa strastima) opet saradjivati

imajte mi lep i ugodan dan

CargoAgent.net - BURZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je veb-bazirana burza prijevoza koja predlaže usluge transporta i špedicije za kompanije iz Bosne, Balkana i cijele Evrope. Naša transportna burza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

belisar d.o.o. logo

Kategorija kompanije: Transportna / Špediterska kompanija / Logistička kompanija
Grad: Brcko,
Država:BA - Bosna i Hercegovina

dhl freight france logo

Kategorija kompanije: Transportna kompanija / Autoprevoznik
Grad: 77185 Lognes,
Država:FR - Francuska

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +385 1 777 6116, +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 0888 366 366
Informacija i pomoć

Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)