FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH KOMPANIJA Dlg Logistik ne placa prevoz.U blokadi su

VIP TRANS DOO

Dlg Logistik ne placa prevoz.U blokadi su

 





Re: Dlg Logistik ne placa prevoz.U blokadi su

Gospodine Bobane i Gospodjo Ivana Miletic,nema potrebe da nas sabotirate i zastrasujete narod.Svaki problem je resiv.Mi sa trzista se povuci necemo bez obzira na vase komentare.Tri fakture iz Nasledja ove firme su vam isplacene u celosti.Ostala je jedna a uredno kontaktiramo za ture,i zovete me da vozite.Imam zabelezeno,ako treba da prilozim ovde.Ja vas ljubazno molim da nas pustite da radimo,Srdacan pozdrav i ugodan vikend zelim.

 





Re: Dlg Logistik ne placa prevoz.U blokadi su

Postovani  

Lepo se vidi da ste u blokadi,uopste ne razumem zbog čega se ljutite.Dugujete fakture od pre 2 godine,i ako do sad niste mogli da platite ne znam kako mislite sad kad ste u blokadi.

Kolege,pre nego sto uzimate nalog od Dlg Logistik pogledajte jel su u blokadi. Trenutno jesu 

 

 

 


 




CargoAgent.net - BURZA TERETA I TRANSPORTA


Cargoagent.net je veb-bazirana burza prijevoza koja predlaže usluge transporta i špedicije za kompanije iz Bosne, Balkana i cijele Evrope. Naša transportna burza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.



belisar d.o.o. logo

Kategorija kompanije: Transportna / Špediterska kompanija / Logistička kompanija
Grad: Brcko,
Država:BA - Bosna i Hercegovina



Kategorija kompanije: Transportna kompanija / Autoprevoznik
Grad: Brcko,
Država:BA - Bosna i Hercegovina


CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +385 1 777 6116, +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 0888 366 366
Informacija i pomoć


Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET