FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH KOMPANIJA TLW LLC PRISHTINA-VNIMANIE NEPLAKACI

SANA TRANS

TLW LLC PRISHTINA-VNIMANIE NEPLAKACI

VNIMANIE KOLEGI , Firma TLW LLC od Prishtina sopstvenik Valon Uka -NEPLAKAC - NEMOJTE DA ZEMATE UTOVARI OD NIV, NI DOLZI OD FEBRUAR MESEC I NE LAZE DEKA NA NEGO NE MU PLATILE, PA KE ZEMEL KREDIT I KE NI PLATI I TAKA SO MESECI DO DENESEN DEN DOLGOT SEUSTE NE GO PLATIL.

VNIMANIE KOLEGI , Firma TLW LLC od Prishtina sopstvenik Valon Uka -NEPLAKAC - NEMOJTE DA ZEMATE UTOVARI OD NIV, NI DOLZI OD FEBRUAR MESEC I NE LAZE DEKA NA NEGO NE MU PLATILE, PA KE ZEMEL KREDIT I KE

Re: TLW LLC PRISHTINA-VNIMANIE NEPLAKACI

Mrs Aneta, da bi bilo ovako kako vi tvrdite, ne bi cekala ovako puno. Imamo i mi nase razloge. Kazes da imas sve potrebnu dokumentaciju, idete slobodno kod advokata ili izvrsitelja. Nemoj da padnes ovako nisko i da pises nesto sta nije.

Valon, mislila sam da je TLW POSTENA FIRMA zato sam cekala dosad i da ste u momentalnoj krizi kao sto je Fitim Uka rekao i ti i on je obecavao puno, dali si siguran da hoces da posaljem ovde na forumu sve tvoje naloge,sve mailove koje sam dosada pisala i kako su tvoji radnici odgovarali i izvinjavali se da cete platiti .... Medzutim tek sad vidim da ti si samo odugovlacio kako ne bi platio moje prevoze.Ako imas dokaz da si mi platio sve fakture posalji da svi vide...

Firma TLW LLC Pristina ne plakat mi dolzat od 2015god Obekaa na sekoe javuvanje nema problem sledna nedela ke pustime pari I taka so godini Telefonite ne im rabotat nemozes da gi dobies Pazete kolegi neplakaci

?

?

?

tocno e

....

CargoAgent.net - BURZA TERETA I TRANSPORTA

Cargoagent.net je veb-bazirana burza prijevoza koja predlaže usluge transporta i špedicije za kompanije iz Bosne, Balkana i cijele Evrope. Naša transportna burza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih preduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

belisar d.o.o. logo

Kategorija kompanije: Transportna / Špediterska kompanija / Logistička kompanija
Grad: Brcko,
Država:BA - Bosna i Hercegovina

Kategorija kompanije: Transportna kompanija / Autoprevoznik
Grad: Brcko,
Država:BA - Bosna i Hercegovina

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +385 1 777 6116, +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 0888 366 366
Informacija i pomoć

Ponedeljak - Petak (08:00 - 17:00)

Copyright (c) 2007-2013 Cargoagent.NET